The answer is a. The smallest unit price has the best deal. Find the unit price by dividing the price by the ounces. a) $9.13 ÷ 39 = 0.2341025641 = $0.23 b) $3.56 ÷ 14 = 0.25428571428 = $0.25 c) $6.12 ÷ 24 = 0.255 = $0.26 d) $4.98 ÷ 18 = 0.27666666666 = $0.28