Answer:
The first 12 cupcakes cost $1.50 each, and all cupcakes after that cost $1.00 each.
Step-by-step explanation:
I just took the quiz and this would make the most sense when looking at the graph as you can see the 12 (x-axis) and 18 (y-axis) would line up. At this point it would be process of elimination. Since it's not 12 and 12 it has to be more than $1