edra24
contestada

4. What is the unit rate for a pound of seed? Circle the correct answer choice.
Pounds of Seed
10
20
Total Cost
$17.50
$35.00
$52.50
$70.00
30
40
$3.50
$1.75
$17.50
$7.25

4 What is the unit rate for a pound of seed Circle the correct answer choice Pounds of Seed 10 20 Total Cost 1750 3500 5250 7000 30 40 350 175 1750 725 class=