DVDs are on sale for $24 each. Which expression can be used to find the cost in dollars of buying 4 DVDs?
Group of answer choices

(4 + 20) x (4 + 4)

(4 x 20) x (4 x 4)

(4 x 20) + (4 x 4)

( 4 + 20) + (4 + 4)