tza6983 tza6983 16-02-2021 Mathematics contestada A bakery offers a price of $4.20 for 5 cupcakes. What is the unit price? $0.84 per cupcake O $0.48 per cupcake O $1.48 per cupcake O $1.84 per cupcake