Respuesta :

Answer:

8.77

Step-by-step explanation:

Answer:

I believe the answer is A) $8.77

step1) multiply the cost of peaches oer pound by 18.4

step2) add the cost for the peaches to the cost for the pineapple

step3)divide the cost by 4