isaiahdenis65 isaiahdenis65 14-12-2020 Mathematics contestada Bars of soap come in packages of 6 and packages of 20. The 6-bar pack costs $7.86, and the 20-bar pack costs $25.00. Which is the better deal? What is the price per bar of the better deal?