Jdjxujnusnudjudj Jdjxujnusnudjudj 14-12-2020 Mathematics contestada Jamie wants to treat some friends to lunch. He has $40 and knows that the lunch will cost about $7 per person, p. How many people can Jamie buy lunch for?