Respuesta :

Answer:

$1.09

Step-by-step explanation:

6 apples = 6.54

1 = ?

6.54/6

= $1.09

Answer:

$1.09

Step-by-step explanation:

6.54/6=1.09

1.09 is the cost of one apple