ashleys2485 ashleys2485 16-10-2020 Mathematics contestada Edwin went to the grocery store and bought several pounds of fruits. The fruit cost $2 per pound. He bought 2.5 pounds of apples , 1 3/10 pounds of bananas, and 0.85 pounds of kiwis. If he paid with a $10 bill , how much change will be left?