Jennifer bought 4.25 pounds if chocolate covered pecans. If each pound of chocolate covered pecans cost $2.40 how much did Jennifer pay for the chocolate covered pecans?

Respuesta :

Answer:10.2$

Step-by-step explanation:4.25 times 2.40=10.2

Answer:

4.25 * 2.40 = 10.2 pretty simple

Step-by-step explanation: