Holdt Inc. produces and sells a single product. The selling price of the product is $230.00 per unit and its variable cost is $66.70 per unit. The fixed expense is $212,290 per month. The break-even in monthly unit sales is closest to:
A. 1,300
B. 3,183
C. 1,802
D. 923