Assume that Leeann consumes only two products, humus and yogurt (so all of her income is spent on these two goods). Let the price of humus be $1 and the price of yogurt be $0.50. Her original income is $5. Leeann originally buys 3 units of humus and 4 units of yogurt and uses up all of her income. At these levels the marginal utility of humus for her is 4 and marginal utility of yogurt for her is 2. Is she at an optimal solution?