Answer this question for me plzzz! and make sure to show your work! Im horrible at tutoring :(

Answer:The Red Chairs.
Step-by-step explanation:
This question is quite easy. The only thing you have to do is divide 4/73.48 and then 5/91.40. The lower value is the correct answer so lets evaluate, 4/73.48=18.37 and 5/91.40=18.28 so the answer is the red chairs
Answer:
5 red chairs for $91.40
Step-by-step explanation:
"Unit price is the price for a single unit of measure of a product sold in more or less than the single unit. The "unit price" tells you the cost per pound, quart, or other unit of weight or volume of a food package."
4 blue chairs for $73.48 ÷ 4 = $18.37
5 red chairs for $91.40 ÷ 5 = $18.28
Therefore, 5 red chairs have a smaller unit price.