Mr. Mckay spent $2.60 for a box of crackers and then divided them evenly between the s students in
his classroom. Write an expression to represent the cost of crackers for each student.
then when you have your total number of students you take the total cost and divide that by the number of students that you have to figure out the cost of crackers for each student