A manager is trying to decide whether to rent a piece of equipment or buy the piece of equipment. To rent the piece of equipment, the costs would involve a flat fee of $50,000 as well as $6 per unit produced on the machine. If the manager was to buy the equipment outright, the cost would be $110,000. Sketch the lines representing the costs of renting and buying the equipment.