aqsaabdjllahi31 aqsaabdjllahi31 16-02-2024 Mathematics contestada A supermarket sells strawberries in boxes of two different sizes. 400 g. 900g £1.25(shop 1) £2.95 (shop 2) Which is the better value for money? You must show your working.