ioejouoewij5029 ioejouoewij5029 16-02-2024 Business contestada Suppose that the price of Y is $1 and the consumer's income is $10. Initially, the price of X is $2, and the consumer is buying 4 units of good Y. If the price of X then falls to $.A. 8 unitsB. 10 unitsC. 12 unitsD. 14 units