Compare the margin rates of the current process with an alternate process that involves having two ovens. What is the maximum that Kristen would pay to rent the additional oven (dollars per night)? If the case doesn't give enough information for you to set prices, assume you are selling cookies at a price of $12 per dozen cookies?