A store was selling 2 yards of ribbon for $8.00. Keisha said, "that means we can write the ratio $8.00 : 2 yds which is $4.00 per yard." Luis said, "i thought we had to write the ratio the other way, 2 yds : $ 8.00 which is .25 yard per dollar." Can we represent the ratio both ways ($8.00 : 2 yds and 2 yds : $8.00)? explain why or why not.