soalmoujahed soalmoujahed 14-12-2022 Mathematics contestada A farmer needs to build a goat pen. The pen will be 5 meters wide and 14 meters long. The fencing material costs $8.41 per meter. How much will it cost to buy enough fencing material to build the goat pen?