factor co. can produce a unit of product for the following costs: direct material $ 9.00 direct labor 25.00 overhead 45.00 total costs per unit $ 79.00 an outside supplier offers to provide factor with all the units it needs at $45.50 per unit. if factor buys from the supplier, the company will still incur 70% of its overhead. factor should choose to: