4) A pizza shop sells pizzas that are 12 inches (in diameter) or larger. A 12 inch cheese pizza costs $9. Each additional inch costs $1.75, and each additional topping costs $0.50. Write an equation that represents the cost of a pizza. Be ure to specify what the variables represent.