On his road trip, leon stops to refuel and get some snacks. He has the following purchases: 12 gallons of gas at $2. 89 per gallon 2 granola bars for $1. 59 each 1 apple for $0. 89 2 bottles of vitamin water for $1. 39 each leon must pay 7. 5% sales tax on everything but the gas, which already has tax included in the per gallon price. If leon paid $44. 64, then he _____ for his purchase. A. Did not pay enough b. Paid the correct amount c. Paid $2. 60 too much d. Paid $3. 11 too much please select the best answer from the choices provided a b c d.